אודות כספת סייבר™ - שירות ירושה דיגיטלי מתקדם

כספת סייבר™ היא שירות ירושה דיגיטלי מתקדם, מבוססת פלטפורמה מקוונת מאובטחת אשר מאפשרת לבעלים שלה, לאחסן בתוכה בצורה מסודרת ובטוחה את כל המידע החשוב שלהם לרבות פירוט כל הנכסים שבבעלותם, הן המוחשיים והן הדיגיטליים.
לחצו כאן לגלות מה כספת סייבר™ יכולה להכיל.

כספת סייבר™ ניתנת לעדכון על ידי הבעלים שלה בכל רגע נתון באופן מקוון וללא תלות בגורם חיצוני כלשהו. תוכנה ייחשף רק בבוא היום – קרי ליורשים על פי צוואה ורק לאחר לכתכם של בעלי הכספת לעולם שכולו טוב ו/או למיופי כוח על פי ייפוי כוח מתמשך ורק לאחר שבעלי הכספת איבוד את כשירותם.

אודות כספת סייבר™

כספת סייבר™ פותחה על ידי הנוטריון ארז קרט, אשר כאחד המובילים של תחום הליגלטק בארץ, לקח על עצמו לבנות מערכת טכנולוגית מתקדמת מבוסס על ידי הרב והניסיון שצבר בתחומי דיני הירושה והצוואות בפרט. ובכך לאפשר לכל אדם יכולת לעדכן את המידע האישי שלו ונכסיו השונים, להשאיר הוראות מדויקות ליורשיו ו/או למיפוי הכוח שלו ללא צורך לכתוב כל פעם צוואה חדשה ו/או ייפוי כוח מתמשך חדש.

כספת סייבר™ נמצאת תחת ניהולו ופיקוחו  של הנוטריון ארז קרט, אשר דואג באופן אישי, למסירת תוכן הכספת ליורשים של בעל הכספת (שפורטו על ידו בתוך כספת סייבר™), אך ורק לאחר קבלת תעודת פטירה רשמית של מדינת ישראל במקרה של הפניית לכספת סייבר™ בתוך צוואה ו/או קבלת אישור מהאפוטרופוס הכללי להפעלת ייפוי הכוח המתמשך (כניסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך) במידה ויש הפנייה לכספת סייבר™ בתוך ייפוי הכוח המתמשך.

עו"ד ונוטריון ארז קרט

הכספת יכולה להכיל בתוכה מגוון סוגי מידע החל מפירוט הנכסים המוחשיים שלכם, כגון: נכסי מקרקעין, כלי תחבורה, פרטי חשבונות הבנק, פרטי חסכונות, תכשיטים , רכוש שאינו מצוי בישראל וכיוצא בזה. וכן פירוט הנכסים הדיגיטליים שלכם, כגון: מיקום הסיסמאות שלכם, חשבונות דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, מכשירים דיגיטליים, שירותי מוזיקה, אתרי קניות, משחקים, אחסון ענן, רישיונות לתוכנות ואפליקציות, אחסון אתרים ודומיינים, ארנקי קריפטו, שירותים דיגיטליים שונים ועוד ועוד…

הכספת בעצם מוודא שלאנשים החשובים לכם, יהיה את כל המידע הרלוונטים ואת כל הוראות איך ומה לעשות בבוא היום.

מדריך מפורט - איך להשתמש בכספת סייבר™

מידע נוסף

שאלות ותשובות נוספות

לחצו וקראו פרטים נוספים

מרכז ידע ומדריכים

לחצו למידע עדכני ומדריכים מפורטים

דילוג לתוכן