מה כספת סייבר™ יכולה להכיל ?

כספת סייבר™ יכולה להכיל בתוכה מגוון רחב של סוגי מידע החל מפירוט הנכסים המוחשיים שלכם, כגון: נכסי מקרקעין, כלי תחבורה, פרטי חשבונות הבנק, פרטי חסכונות, תכשיטים , רכוש שאינו מצוי בישראל וכיוצא בזה. וכן פירוט הנכסים הדיגיטליים שלכם, כגון: מיקום הסיסמאות שלכם, חשבונות דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, מכשירים דיגיטליים, שירותי מוזיקה, אתרי קניות, משחקים, אחסון ענן, רישיונות לתוכנות ואפליקציות, אחסון אתרים ודומיינים, ארנקי קריפטו, שירותים דיגיטליים שונים ועוד ועוד…

הכספת בעצם מוודא שלאנשים החשובים לכם, יהיה את כל המידע הרלוונטים ואת כל הוראות איך ומה לעשות בבוא היום.

מדריך מפורט - איך להשתמש בכספת סייבר™

בנקודות מה כספת סייבר™ יכולה להכיל בתוכה:

  • פירוט הנכסים המוחשיים שלכם.
  • פירוט הנכסים הדיגיטליים שלכם.
  • צוואה רוחנית שלכם.

ראו צילומים מסך לדוגמא של כספת סייבר™

לוח הבקרה של כספת הסייבר

לוח הבקרה של כספת סייבר™

מרכז הבקרה של הכספת, מאפשר להגיע לכל המידע בלחיצת כפתור

נכסים מוחשיים

נכסים מוחשיים

מאפשר לפרט את כל הנכסים המוחשיים של בעלי הכספת, כולל לתת הוראות מדויקות והסברים מפורטים. פירוט של נכסי מקרקעין, כלי תחבורה, פרטי חשבונות הבנק, פרטי חסכונות והשקעות, רכוש שאינו בישראל, רשימות ותאור של תכשיטים, יצירות אמנות וכיו"ב.

נכסים דיגיטליים

נכסים דיגיטליים

מאפשר לפרט את כל הנכסים הדיגיטליים של בעלי הכספת, כולל לתת הוראות מדויקות והסברים מפורטים. פירוט של נכסים הדיגיטליים כמו ארנקי קריפטו, נכסי NFT, סיסמאות וקודי גישה לנכסים דיגיטליים שונים ולשירותים אונליין, רישיונות לתוכנות ואפליקציות, פרטי חשבונות דואר אלקטרוני, פרופילים ברשתות חברתיות, אחסון ענן, שירותים דיגיטליים שונים ועוד.

דילוג לתוכן